środa, 27 stycznia 2010

Vogue vs. Elle


 Wszyscy sądzą że Vogue nie ma sobie równych, ale ja nie jestm pewna, w następnym poście pokaże inne gazety które podwyższają swój poziom do poziomu Vogue'a. Oto pare okładek jedne są z Vogue'a a inne z Elle. Naturalnie mamy już Polskie Elle, ale nad Polskim Vogue'm też pracujemy. Tak gratka dla Polaków którzy chcą Vogue'a po Polsku!!! Już nie długo. Pozdrawiam Weronika


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz