piątek, 29 stycznia 2010
Ferie!!!
No więc mówię że przez pierwszy tydzień ferii i kilka dni drugiego nic nie napiszę, gdyż jadę do Włoch na narty !!!! Pozdr Wera
czwartek, 28 stycznia 2010
29.01.2010
To znowu ja! Jestem chora i leżę sobie w łóżeczku :)) Gram na stardollu. Macie lalki na stardoll?? Powiedzcie jakie??? Pozdrawiem
Troche zdjęć + wyznania ;))
.jpg)
No to jest coś!!! Mnie się podoba, a czykolwiek modelka jest brzydka ;)) No więc jak wiecie na imię mi Weronika ;) Latek mam prawie czternaście, no i interesuję się modą. Może jak mi się będzie chciałao to dodam tu swoje zdjęcia i rysunki... Moją inspiracją jest blog Tavi Givennson (wiem przesadzam z nią ;D). Ubieram się raczej nie po ludzku znaczy jestm fanką baroku i przedpotopowej mody, lecz w moim otoczeniu ludzie NIE są tolerancyjni dla nowych strojów. W ukryciu noszę spódnice z wysokim stanem itd. Jeśli chcecie się ze mną skontaktować to podaje moje gg: 2938018. A tak na marginesie to PISZCIE KOMENTARZE!!!
środa, 27 stycznia 2010
Blog Tavi Givennson ;)
tavi-thenewgirlintown.blogspot.com -blog Tavi, zapewna nie wszyscy ją znają. Nazywana jest najmłodszą dyktatorką mody. Tego bloga czytają: Prada, Jacobs i wielu innych!!!! Zapraszam ;)))
Vogue vs. Elle

Wszyscy sądzą że Vogue nie ma sobie równych, ale ja nie jestm pewna, w następnym poście pokaże inne gazety które podwyższają swój poziom do poziomu Vogue'a. Oto pare okładek jedne są z Vogue'a a inne z Elle. Naturalnie mamy już Polskie Elle, ale nad Polskim Vogue'm też pracujemy. Tak gratka dla Polaków którzy chcą Vogue'a po Polsku!!! Już nie długo. Pozdrawiam Weronika
Subskrybuj:
Posty (Atom)
