skip to main
|
skip to sidebar
piątek, 29 stycznia 2010
Ferie!!!
No więc mówię że przez pierwszy tydzień ferii i kilka dni drugiego nic nie napiszę, gdyż jadę do Włoch na narty !!!! Pozdr Wera
1 komentarz:
Anusia
5 lutego 2011 10:29
fajnie, ja też zawszę jeżdżę do Włoch na narty ;)
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Ja
Visit my Stardoll Suite
Visit my Stardoll Suite
Było, zobaczyło, zwycięrzyło:
Dodatki na bloga
wścibscy ;)
Archiwum bloga
▼
2010
(6)
▼
stycznia
(6)
Ferie!!!
29.01.2010
Troche zdjęć + wyznania ;))
Fashion, guyz!
Blog Tavi Givennson ;)
Vogue vs. Elle
About myselfe
Veronica
Cześć! Jestem Weronika. Mam lat 14. Czytm Pop, Elle, Vogue i W. Pozdrawiam ;)
Wyświetl mój pełny profil
fajnie, ja też zawszę jeżdżę do Włoch na narty ;)
OdpowiedzUsuń