.jpg)
No to jest coś!!! Mnie się podoba, a czykolwiek modelka jest brzydka ;)) No więc jak wiecie na imię mi Weronika ;) Latek mam prawie czternaście, no i interesuję się modą. Może jak mi się będzie chciałao to dodam tu swoje zdjęcia i rysunki... Moją inspiracją jest blog Tavi Givennson (wiem przesadzam z nią ;D). Ubieram się raczej nie po ludzku znaczy jestm fanką baroku i przedpotopowej mody, lecz w moim otoczeniu ludzie NIE są tolerancyjni dla nowych strojów. W ukryciu noszę spódnice z wysokim stanem itd. Jeśli chcecie się ze mną skontaktować to podaje moje gg: 2938018. A tak na marginesie to PISZCIE KOMENTARZE!!!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz